Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
agin123
Member
Od: 12.2008
Offline
#
1692
18.08.2011, 20:23
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:3 (0:1)
Skład:
Pareiko - Diaz, Bunoza, Chavez, Paljic - Wilk, Nunez- Małecki, Garguła, Kirm - Biton
Zmiany:
Brud, Iliev, Genkov
Bramki:
Małecki, Biton, Kirm
Ostatnio edytowane przez agin123 : 19.08.2011 o godz. 14:57.
agin123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do agin123
Znajdź inne posty napisane przez agin123