legion18 napisał(a):

Pomyślałby ktoś tak jeszcze pół roku temu? Nie ma się co oszukiwać, Spartak będzie mógł sobie spokojnie zagrać z kontry, a mając szybkich i dobrych technicznie graczy pewnie będą potrafili to wykorzystać.
|
A pomyślałby ktoś pól roku, że w ogóle będą mogli zagrać w pucharach ?

Ale progres w grze Legii widać aż nadto. Choć obrona dziurawa dalej jak sito. Ta druga bramka dla Spartaka frajerska strasznie.