Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2372
Stary 18.08.2011, 20:20
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Pomyślałby ktoś tak jeszcze pół roku temu? Nie ma się co oszukiwać, Spartak będzie mógł sobie spokojnie zagrać z kontry, a mając szybkich i dobrych technicznie graczy pewnie będą potrafili to wykorzystać.
A pomyślałby ktoś pól roku, że w ogóle będą mogli zagrać w pucharach ? Ale progres w grze Legii widać aż nadto. Choć obrona dziurawa dalej jak sito. Ta druga bramka dla Spartaka frajerska strasznie.
Odpowiedz cytując