Pan Jotka napisał(a):

|
Legia i Śląsk pojadą na rewanż by odpaść. bez Radovica, Manu i Komorowskiego może w ogóle zapomnieć o czymkolwiek. Śląsk jak nie wyrówna to pojedzie także jak na ścięcie.'
|
Pomyślałby ktoś tak jeszcze pół roku temu?

Nie ma się co oszukiwać, Spartak będzie mógł sobie spokojnie zagrać z kontry, a mając szybkich i dobrych technicznie graczy pewnie będą potrafili to wykorzystać.