Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2369
Stary 18.08.2011, 20:15
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Legia i Śląsk pojadą na rewanż by odpaść. bez Radovica, Manu i Komorowskiego może w ogóle zapomnieć o czymkolwiek. Śląsk jak nie wyrówna to pojedzie także jak na ścięcie.'
Pomyślałby ktoś tak jeszcze pół roku temu? Nie ma się co oszukiwać, Spartak będzie mógł sobie spokojnie zagrać z kontry, a mając szybkich i dobrych technicznie graczy pewnie będą potrafili to wykorzystać.
Odpowiedz cytując