Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5470
Stary 18.08.2011, 20:11
Dzisiejszy mecz Legii i Sląska pokazał co by sie działo gdybysmy grali ofensywnie i chcielic strzelic jak najwiecej bramke.
Odpowiedz cytując