|
Śląsk chce awansować do grupy mająs Wasiluka w obronie , z czym do ludzi
Śląsk przegrał ( przegrywa ) ten mecz dając dojść do słowa Rapidowi po strzeleniu pierwszej bramki
gdyby strzelił dwie bramki , mając 3 okazje Rapid na pewno tak szybko by się nie podniósł
|