Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2363
Stary 18.08.2011, 20:06
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak!!! Legia zagrała całkiem estetycznie, w miarę ładnie dla oka, ale walory artystyczne o awansie nie decydują. Jak Legia w pierwszej połowie wsiadła na Spartak , pomyślałem - oho pewnie się zajadą fizycznie i to było widać jak na dłoni w drugiej połówce. Ja Wam mówię , Maskaant to ma chłop łeb. Jak jedziesz na tygrysie nie możesz z niego spaść bo cię pożre. I Legia spadła.
Nie ma co porównywać taktyki, skoro klasa rywala zupełnie inna. Z taktyką Maaskanta równie dobrze mogłoby się skończyć 0-1 lub 0-2 w takim meczu. Ruscy mają zawodników, którzy mogą się przebić spokojnie nawet przez skomasowaną defensywę.
Odpowiedz cytując