Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2011, 19:03
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ludzie mieli pretensje, ze Wisla nie zagrala ładnie. Dzisiaj Legia zagrała ladnie atakujac od poczatku, potem brakło im sił a Spartak zaczał grac i zremisowal 2-2. Niech sobie teraz odpowiedza, ktora taktyka była lepsza i czy lepiej ładnie grac a nie wygrac, czy lepiej wygrac niz ladnie grac.
Dokładnie tak!!! Legia zagrała całkiem estetycznie, w miarę ładnie dla oka, ale walory artystyczne o awansie nie decydują. Jak Legia w pierwszej połowie wsiadła na Spartak , pomyślałem - oho pewnie się zajadą fizycznie i to było widać jak na dłoni w drugiej połówce. Ja Wam mówię , Maskaant to ma chłop łeb. Jak jedziesz na tygrysie nie możesz z niego spaść bo cię pożre. I Legia spadła.
Odpowiedz cytując