Zaczyna się kolejne durne gadanie komentatorów..
"Rapid wygral z Wisła Kraków.." w sparingu oczywiście. Jeszcze wymienili kilka innych klubów, chyba też o sparingi chodziło

dlatego Śląsk sie mierzy z wielkim mocarstwem dodał. Ja rozumiem że Polsat faworyzuje Śląska z wiadomych względów ale więcej obiektywizmu Panowie..