Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2359
Stary 18.08.2011, 19:00
Zaczyna się kolejne durne gadanie komentatorów..
"Rapid wygral z Wisła Kraków.." w sparingu oczywiście. Jeszcze wymienili kilka innych klubów, chyba też o sparingi chodziło dlatego Śląsk sie mierzy z wielkim mocarstwem dodał. Ja rozumiem że Polsat faworyzuje Śląska z wiadomych względów ale więcej obiektywizmu Panowie..
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.08.2011 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując