|
Legia zagrała dzisiaj odważnie, bez strachu przed milionami euro wywalonymi na zawodników Spartaka. Wynik jak wynik. Będziemy to kompleksowo oceniać po rewanżu u kacapów. Remis to jednak po wieloma względami dobry rezultat. Tak na dziś. Legionistom trochę zabrakło sił. Ljuboja facet na piątkę. Czasami reszta jego kolegów z drużyny nie za bardzo za jego intencjami nadąża. Ogólnie fajnie. Chciałbym ,żeby Legia jednak awansowała i będę się o to modlił. Stop kacapom i zapyziałym kretom z weszło.com, którzy już Legię w dzień losowania spisali na straty.
TERAZ WKS!! WKS!!! WKS !!! WKS!!!
|