Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2355
Stary 18.08.2011, 18:57
Legia o dziwo zaprezentowała się całkiem dobrze. Widać, że Skorża jakoś poukładał drużynę. W razie ich odpadnięcia z LE mogą być mocni w lidze dlatego martwi mnie ich forma.
Odpowiedz cytując