Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2352
Stary 18.08.2011, 18:44
Nieźle Legia gra. Myślałem, że Spartak ich tam rozjedzie a tu taka niespodzianka. Jednak wynik niekorzystny i na dodatek żółte kartki. Prawdopodobnie pożegnają się z pucharami, a to źle bo w takiej formie mogą być naprawdę DUŻYM zagrożeniem w lidze.

Odpowiedz cytując