|
Kowalczyk, bo chyba on komentuje z Bożydarem, to kretyn. W pierwszej połowie zachwyty jak to Legia zagrała najlepsze 45min spośród wszystkich polskich drużyn w tym sezonie w pucharach. Teraz Legia nie istnieje, gra tylko Spartak, to zaczął opowieści o tym, kto był faworytem i jaki ten Spartak jest genialny. Chorągiewka.
Tak czy inaczej, czekamy na Śląska. Legia już sobie pograła w tym sezonie w Europie.
|