Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2333
Stary 18.08.2011, 18:23
Kowalczyk, bo chyba on komentuje z Bożydarem, to kretyn. W pierwszej połowie zachwyty jak to Legia zagrała najlepsze 45min spośród wszystkich polskich drużyn w tym sezonie w pucharach. Teraz Legia nie istnieje, gra tylko Spartak, to zaczął opowieści o tym, kto był faworytem i jaki ten Spartak jest genialny. Chorągiewka.

Tak czy inaczej, czekamy na Śląska. Legia już sobie pograła w tym sezonie w Europie.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując