Kon®ado napisał(a):

to po kiego ch**a gadaja o dedykowanych chyba ze nie rozumieja tego o czym mowia . Zmiana koloru to czynnik wystarczajacy by mozna je bylo nazwac dedykowanymi?
|
tak, jeszcze wrzucą logo i masz dedykowane

mam nadzieję, że nie będzie kołnierzyka...