Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2540
Stary 18.08.2011, 18:22
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
to po kiego ch**a gadaja o dedykowanych chyba ze nie rozumieja tego o czym mowia . Zmiana koloru to czynnik wystarczajacy by mozna je bylo nazwac dedykowanymi?
tak, jeszcze wrzucą logo i masz dedykowane
mam nadzieję, że nie będzie kołnierzyka...
Odpowiedz cytując