Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19623
Stary 18.08.2011, 18:22
zulu2001 napisał(a):Wyświetl post
....naglosnienie to tylko wynik zaniedban w kontroli podczas procesu budowy.... wszedzie gdzies jest cos niepodpiete albo niedokonczone albo wogole niewybudowane, slawny system oddymiania to cos bardzo waznego jezeli chodzi o bezpieczenstwo takiego obiektu brak jego nie wiem czy w projekcie czy w wykonaniu tylko jest karygodnym bledem..... i biorac pod uwage jak oni to wszytsko buduja to straz pozarna nie dopusci tego obiektu do konca roku jak zaczna sprawdzac to i owo........
ja sie tylko pytam gdzie sa te wszystkie pieniadze utopione w ten obiekt prawie 600 milionow publicznych zlotych poszlo....... a po tym obiekcie wogole nie widac zeby byl nowoczesny nowatorski albo chociazby ladny..... ale kosztowal bardzo duzo (przypomina ze jeszcze nie jest skonczony wiec nie znamy jeszcze ile bedzie kosztowac....)........... czepianie sie wszystkliego nawet najmniejszego bubla jest naszym obowiazkiem jako glownych urzytkownikow tego miejskiego obiektu ktory zostal wybudowany (bedzie...oby) za nasze pieniadze......
100% poparcia chłopie!! Bo jak widzę to niektórzy by mogli nawet w chlewie siedzieć i by im to nie przeszkadzało..
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując