Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2328
Stary 18.08.2011, 18:15
Ja bym chciał awansu Legii z jednego powodu, będą mieli ciężej w lidze, a patrząc na to jak grają, jeśli mieliby odpaść ze Spartakiem to ciężko będzie z nimi walczyć biorąc pod uwagę nasz awans do grup obojętnie, którego pucharu.
Odpowiedz cytując