|
Za darmo oddamy podstawowego reprezentanta Słowenii.
Ktoś jeszcze ma genialne pomysły? Po pierwsze jest to dobry zawodnik i ostatniego słowa nie powiedział, po drugie jak oddawać to za pieniądze i to nie małe.
Nie róbcie z niego Dawidowskiego czy kogoś podobnego, kto nic nie gra i chciałoby się kogoś takiego oddać choćby z dopłatą.
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.08.2011 o godz. 18:10.
|