Emenems81 napisał(a):

APOEL mocniejszy? Wolne żarty
|
Ogólnie czy jeśli porównamy występ Apoelu z wczoraj i dzisiejszy Spartaka z 1 połowy?
bo jeśli w ten sposób porównamy to wątpie czy dzisiejszy Spartak zremisowałby chociaż z wczorajszym Apoelem. Spartak na pewno OGÓLNIE jest mocniejszy od Apoelu, ale w tym meczu akurat nic ciekawe nie gra i nie miałby szans z wczorajszym Apoelem. Samą organizacją gry Apoel bije na łeb Spartaka. Spartak wygląda jakby pierwszy raz ze sobą grali.
Przed meczem było pisane Spartak jest w dołku, to już nie ten zespół co kiedyś. Owszem, budzet może robić wrażenie, tyle że w Rosji nawet 2 ligowa drużyna ma budzet większy od 3/4 drużyn z naszej Ekstraklasy. I nic z tego nie wynika.
Nie ujmuje oczywiście nic Legii, dosyć przypadkowy gol z początku, Spartak w szoku i na razie się nie może otrząsnąc..