Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2312
Stary 18.08.2011, 18:01
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
APOEL mocniejszy? Wolne żarty

Ogólnie czy jeśli porównamy występ Apoelu z wczoraj i dzisiejszy Spartaka z 1 połowy?
bo jeśli w ten sposób porównamy to wątpie czy dzisiejszy Spartak zremisowałby chociaż z wczorajszym Apoelem. Spartak na pewno OGÓLNIE jest mocniejszy od Apoelu, ale w tym meczu akurat nic ciekawe nie gra i nie miałby szans z wczorajszym Apoelem. Samą organizacją gry Apoel bije na łeb Spartaka. Spartak wygląda jakby pierwszy raz ze sobą grali.

Przed meczem było pisane Spartak jest w dołku, to już nie ten zespół co kiedyś. Owszem, budzet może robić wrażenie, tyle że w Rosji nawet 2 ligowa drużyna ma budzet większy od 3/4 drużyn z naszej Ekstraklasy. I nic z tego nie wynika.

Nie ujmuje oczywiście nic Legii, dosyć przypadkowy gol z początku, Spartak w szoku i na razie się nie może otrząsnąc..
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.08.2011 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując