Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 18.08.2011, 17:58
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
APOEL mocniejszy? Wolne żarty
Zwróć uwagę na samą organizację gry, piłkarze APOELU zawsze mieli więcej niż 1 opcje do rozegrania piłki, mimo, że broniliśmy się praktycznie całym zespołem co znacznie zagęszcza pole gry i dodatkowo utrudnia dobre rozegranie piłki. Problem w grze presingiem polega na tym, że jak już się z niego wyjdzie to się ma masę miejsca do szybkiego ataku. Dodaj do tego szybkich i dobrych technicznie piłkarzy i masz już gorąco pod własna bramką. Tak czy siak, Legia sobie na razie nieźle poczyna. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w 2 połowie kiedy zacznie brakować sił i Spartak będzie miał więcej czasu i miejsca do rozgrywania.
Odpowiedz cytując