Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2304
Stary 18.08.2011, 17:49
Ulalala Legia pięknie gra. No cóż, w lidze kibicuje Wiśle ale miło sie ogląda taką Legie w pucharach. Może podwyższą prowadzenie...

Odpowiedz cytując