Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2298
Stary 18.08.2011, 17:38
Nie znoszę Ruskich dlatego chyba jednak kibicuję Legii (to dylemat podobny jak wtedy gdy gra Real z Bayernem he he he). Jak wam się podoba obiektywny Kowal (nie było karnego za reke, zolta kartka dla Komorowskiego zasłużona itp..)?
Powód: do usuniecia cos się popieprzylo.
Ostatnio edytowane przez whistar : 18.08.2011 o godz. 17:39.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując