|
Nie znoszę Ruskich dlatego chyba jednak kibicuję Legii (to dylemat podobny jak wtedy gdy gra Real z Bayernem he he he). Jak wam się podoba obiektywny Kowal (nie było karnego za reke, zolta kartka dla Komorowskiego zasłużona itp..)?
Powód: do usuniecia cos się popieprzylo.
Ostatnio edytowane przez whistar : 18.08.2011 o godz. 17:39.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|