|
Militaris
Offline
|
#6275

18.08.2011, 18:00
|
Z powyższego wywiadu:
Cytat:
Z ciekawości, przyjąłbyś propozycję z Cracovii?
Kibice Wisły pewnie by tego nie zrozumieli, ale nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie. Gdybym dostał zaproszenie od Cracovii, to na pewno bym je rozważył. W takiej sytuacji chciałbym, aby fani Wisły to zaakceptowali, bo naprawdę ich kocham.
|
A teraz czytam, że jest na testach u głupszych-i-brzydszych
Weszło coś wiedziało...
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|