Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6275
Stary 18.08.2011, 18:00
Z powyższego wywiadu:
Cytat:
Z ciekawości, przyjąłbyś propozycję z Cracovii?
Kibice Wisły pewnie by tego nie zrozumieli, ale nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie. Gdybym dostał zaproszenie od Cracovii, to na pewno bym je rozważył. W takiej sytuacji chciałbym, aby fani Wisły to zaakceptowali, bo naprawdę ich kocham.
A teraz czytam, że jest na testach u głupszych-i-brzydszych

Weszło coś wiedziało...
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując