Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2287
Stary 18.08.2011, 16:48
Moskwa kontra "Mała Moskwa". Nie lubię takich losowań. Legii nie cierpię jak ruskich. A tu tylko jeden z nich odpadnie. Wszystko przemawia za tym, że oryginał wyjdzie w dwumeczu zwycięsko.
Odpowiedz cytując