szprotson napisał(a):

dokładnie.
I teraz każdy "hejter" niech sobie wyobrazi ze pracuje w takim adidasie i kazdy mistrz kraju chce dedykowane koszulki. Wtedy na sezon nie projektuja 20 kompletów tylko 200. Chciało by im sie ? Nie. Byłby sens ? Nie. Zarobili by na tym? Nie.
|
To po co w takim razie takie umowy podpisują?