|
przeciez to nie chodzi o to czy ktos pochodzi z cieplych krajow , lecz o to w jakim klimacie spedzil ostatnie tygodnie/okres przygotowawczy
optymalnie byloby pojechac juz tam i sobie tam spokojnie trenowac do meczu , a z korona mamy dosc szeroki sklad zeby ktos mial grac
uprzedze argumenty a syndromie lecha itp , chodzi mi o odpuszczenie wylacznie tego meczu , priorytetem jest wejscie do grupy LM , pozniej juz mecze ligowe beda mialy prymat nad tymi grupowymi LM
|