Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5467
Stary 18.08.2011, 16:31
przeciez to nie chodzi o to czy ktos pochodzi z cieplych krajow , lecz o to w jakim klimacie spedzil ostatnie tygodnie/okres przygotowawczy


optymalnie byloby pojechac juz tam i sobie tam spokojnie trenowac do meczu , a z korona mamy dosc szeroki sklad zeby ktos mial grac

uprzedze argumenty a syndromie lecha itp , chodzi mi o odpuszczenie wylacznie tego meczu , priorytetem jest wejscie do grupy LM , pozniej juz mecze ligowe beda mialy prymat nad tymi grupowymi LM
Odpowiedz cytując