Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2535
Stary 18.08.2011, 15:58
Adidas na każdy sezon projektuje kilka nowych wzorów koszulek. Kluby sobie wybierają model i czekają, aż Adidas wyprodukuje strój i naszyje herb. Leci paczka do klubu i pan 'Henio' od ogarnięcia sprzętu, nadrukowuje/przykleja logo sponsora, ligi itp. I tyle.

Jak taki proces wygląda dla strojów dedykowanych? Prawie tak samo, z tą różnicą że ludzie z Wisły odpowiedzialni za marketing zgłaszają swoje sugestie dotyczące koloru poszczególnych elementów, może jakiś szew puszczą inny, dadzą jakiś pasek z katalogu i każą naszyć napis na kołnierzyku. Sprawa przypomina składanie stroju z gotowych części, które można dobierać z katalogu. Dzieciaki w Wietnamie czy innej Kambodży składają strój i leci do klubu.
'Henio' upiększa strój logiem sponsora i mamy gotowe danie.

Miejmy tylko nadzieję, że nasze bossy klubowe nie wybrały takiego samego wzoru koszulek jak Legia...
//szprotson - wiem, że opóźnienia nie mają nic wspólnego z ewentualnym nowym sponsorem, ale chciałbym się mylić. Taki klub jak Wisła Kraków, nie może sobie pozwalać na brak głównego sponsora.
Odpowiedz cytując