Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5465
Stary 18.08.2011, 15:57
Cały czas chodzę podjarany wczorajszym zwycięstwem . Mam nadzieje że za tydzień spełni się moje marzenie, czyli Wisełka w LM. Co do pogody na cyprze, to raczej się nie obawiam, bo piłkarze są pewnie nie straszni tego, na przykład Nunez, Chavez, Maor, Biton, Diaz, Iliev, troche Genkov, bo oni są przyzwyczajeni do upałów, bo wychowali się w krajach z wysoką temp. Obawiam się jedynie Lameya, Małego, i Pareiko, którzy nie sa przyzwyczajeni do takich temperatur.

Co do Jovanovica, to jestem pozytywnie zaskoczony jego grą.
Odpowiedz cytując