Cały czas chodzę podjarany wczorajszym zwycięstwem

. Mam nadzieje że za tydzień spełni się moje marzenie, czyli Wisełka w LM. Co do pogody na cyprze, to raczej się nie obawiam, bo piłkarze są pewnie nie straszni tego, na przykład Nunez, Chavez, Maor, Biton, Diaz, Iliev, troche Genkov, bo oni są przyzwyczajeni do upałów, bo wychowali się w krajach z wysoką temp. Obawiam się jedynie Lameya, Małego, i Pareiko, którzy nie sa przyzwyczajeni do takich temperatur.
Co do Jovanovica, to jestem pozytywnie zaskoczony jego grą.