Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2533
Stary 18.08.2011, 15:53
Już niech będą jakie mają być, na to nie mamy żadnego wpływu ale do cholery niech wreszcie je pokażą skoro Legia już ma nowe. Apropo Legii to była tam zapowiedziana jakaś prezentacja nowych koszulek czy po prostu dostali je z dnia na dzień?


Odpowiedz cytując