Wyświetl pojedynczy post
kling klang
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5464
Stary 18.08.2011, 15:50
zloto napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu może nie każdy to zauważył, ale mieliśmy trzy sytuacje, w których powinniśmy strzelić bramkę(w jednej Mały trafił), druga to poprzeczka Maora, a trzecia to gdy Patryk przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu z prawej strony
Ja przede wszystkim dodałbym jeszcze sytuację, kiedy nie było nikogo, kto zamknąłby centrę z prawej strony. W takich sytuacjach powinno kończyć się to bramką.
Odpowiedz cytując