zloto napisał(a):

|
W tym meczu może nie każdy to zauważył, ale mieliśmy trzy sytuacje, w których powinniśmy strzelić bramkę(w jednej Mały trafił), druga to poprzeczka Maora, a trzecia to gdy Patryk przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu z prawej strony
|
Ja przede wszystkim dodałbym jeszcze sytuację, kiedy nie było nikogo, kto zamknąłby centrę z prawej strony. W takich sytuacjach powinno kończyć się to bramką.