|
Czy Kobylarczyk podniósł jakość marketingu ?
Dla mnie nie. Oczekiwałem wiekszej ilości bajerów gadzetow do kupienia w sklepie internetowym ? Sory 5 koszulek jak na Mistrza Polski dla mnie to za mało.
Co wiecej ? Plakaty akcja marketingowa która miała przyciagnac ludzi na stadion ? Czy tak było, tego nie wiem, wiem jednak ze dobry wynik przyciaga lepiej niz jakikolwiek plakat.
podsumowujac : czy przed Kobylarczykiem było inaczej ? Dużej róznicy nie zauważyłem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|