Kociewiak napisał(a):

|
i kolor bo każdy model jest dostepny tylko w kilku kolorach i unikatem może byc koszulka w kolorze nie katalogowym. To jest normalne i nie ma się co dziwić
|
dokładnie.
Do tego gdzies być może będziesz miał wyszyte Wisła Kraków albo 1906 np. na karku czy coś.
Po za tym jak ktoś uważnie śledzi ten wątek to nie powinien być zaskoczony, a tutaj trwa dyskusja nt.dedykowanych koszulek. A to wszystko juz było poruszane, wyjaśniane i wałkowane, ale niektorzy dalej to samo.
Czekajcie sobie na sponsora, no matko boska.
I teraz każdy "hejter" niech sobie wyobrazi ze pracuje w takim adidasie i kazdy mistrz kraju chce dedykowane koszulki. Wtedy na sezon nie projektuja 20 kompletów tylko 200. Chciało by im sie ? Nie. Byłby sens ? Nie. Zarobili by na tym? Nie.
Chcemy mieć super hiper wyjątkowe stroje, to weźmy sobie Jako. Pasy tak mają , zrobili sobie nawet koszulke której wzór stworzyli kibice i klub zaakcepotował i co ? I tak narzekają...a że to Jakotaki, ze drogo, ze chujowy materiał.
Nowe koszulki nie bede miały białej gwiazdy, nie będa miały nowego sponsora. Ponoć ma/miał być kołnierzyk.