Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2532
Stary 18.08.2011, 15:36
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
i kolor bo każdy model jest dostepny tylko w kilku kolorach i unikatem może byc koszulka w kolorze nie katalogowym. To jest normalne i nie ma się co dziwić
dokładnie.
Do tego gdzies być może będziesz miał wyszyte Wisła Kraków albo 1906 np. na karku czy coś.
Po za tym jak ktoś uważnie śledzi ten wątek to nie powinien być zaskoczony, a tutaj trwa dyskusja nt.dedykowanych koszulek. A to wszystko juz było poruszane, wyjaśniane i wałkowane, ale niektorzy dalej to samo.
Czekajcie sobie na sponsora, no matko boska.

I teraz każdy "hejter" niech sobie wyobrazi ze pracuje w takim adidasie i kazdy mistrz kraju chce dedykowane koszulki. Wtedy na sezon nie projektuja 20 kompletów tylko 200. Chciało by im sie ? Nie. Byłby sens ? Nie. Zarobili by na tym? Nie.

Chcemy mieć super hiper wyjątkowe stroje, to weźmy sobie Jako. Pasy tak mają , zrobili sobie nawet koszulke której wzór stworzyli kibice i klub zaakcepotował i co ? I tak narzekają...a że to Jakotaki, ze drogo, ze chujowy materiał.

Nowe koszulki nie bede miały białej gwiazdy, nie będa miały nowego sponsora. Ponoć ma/miał być kołnierzyk.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując