|
Radzę zwrócić uwagę na jeden "mały" szczegół, Wisła jak dotąd strzelała bramki we wszystkich meczach(oficjalnych) od początku sezonu, więc możemy spodziewać się, że i w meczu rewanżowym chłopaki coś wpakują do siatki rywala. Podobał mi się Marko, chłopak nie zawiódł, pokazał, że trener może na niego liczyć w każdym momencie. Nasz Holender będzie miał spory ból głowy(jak Lamey się wykuruję) kogo wystawić w rewanżu na prawej obronie. W tym meczu może nie każdy to zauważył, ale mieliśmy trzy sytuacje, w których powinniśmy strzelić bramkę(w jednej Mały trafił), druga to poprzeczka Maora, a trzecia to gdy Patryk przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu z prawej strony(sytuacja trudna, ale do strzelenia) 1906 % szacunku dla całego zespołu i trenera za wczorajsze spotkanie, sen w najbliższy Wtorek może stać się jawą i ja jestem przekonany, że tak będzie!
|