Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2530
Stary 18.08.2011, 15:18
Tak cos wlasnie czulem. Adidas ma umowy z mnostwem klubow, wielu z nich obiecal takie dedykowane stroje i nie chcialo mi sie wierzyc, ze dla kazdego beda wymyslac osobny kroj (chociaz wydawalo mi sie, ze o to w tym chodzi skoro maja byc specjalnie dla danego klubu). Widac dedykowane czyli inne od masowek poprzez wstawki przy dekoltach i rekawach.
Odpowiedz cytując