no to sobie myślcie dalej... pewnie będzie podobnie jak na Legii, oczywiście w naszych barwach + moze gdzieś im się uda wciśnąc jakiś akcent wiślacki np. białą gwiazde. nie spodziewajcie się cudów. ile jest drużyn na świecie a ile ma takie naprawde swoje modele koszulek

i myślicie że Adidas nie ma lepszych klubów niż Wisła
