Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1679
Stary 18.08.2011, 15:03
Korona - Wisła 1:2 (0:0)

Skład: Pareiko - Kowalski, Chavez, Bunoza, Paljic - Nunez, Wilk, Garguła - Boguski, Biton, Kirm
Zmiany: Boguski, Brud, Jirsak
Bramki: Biton, Garguła
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 19.08.2011 o godz. 15:01.


Odpowiedz cytując