Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19617
Stary 18.08.2011, 15:03
Zdziwieni? Toć tego nagłośnienia nie ma tam od 6 lat...
Jego montaż leży w gestii miasta, Wisła co najwyżej może rozstawić tymczasowe. Pytanie, czy UEFA się na takie rozwiązanie zgodzi, czy nie.
Odpowiedz cytując