Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5457
Stary 18.08.2011, 15:01
Tominho napisał(a):Wyświetl post
No to musimy liczyć na to, że żaden z graczy mających już "żółtko" (Chavez, Jaliens, Jovanović , Sobolewski, Małecki i Melikson) nie zostanie po raz kolejny upomniany. Każdy jest bardzo ważnym ogniwem w dzisiejszej Wiśle
Mało prawdopodobne jest że któryś z wymienionej piątki nie dostanie żółtka w rewanżu, zwłaszcza że wielce prawdopodne jest że będziemy sie ten mecz bronić
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując