Tominho napisał(a):

No to musimy liczyć na to, że żaden z graczy mających już "żółtko" (Chavez, Jaliens, Jovanović , Sobolewski, Małecki i Melikson) nie zostanie po raz kolejny upomniany. Każdy jest bardzo ważnym ogniwem w dzisiejszej Wiśle
|
Mało prawdopodobne jest że któryś z wymienionej piątki nie dostanie żółtka w rewanżu, zwłaszcza że wielce prawdopodne jest że będziemy sie ten mecz bronić