Wyświetl pojedynczy post
SimpsoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: B-B/Masłomiąca

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4614
Stary 18.08.2011, 14:54
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post

WEJŚCIE NA PODSTAWIE KARTY KIBICA
a u nas musisz mieć potwierdzenie zakupu (bo przecież mogłeś ten bilet sobie samemu nabić) i legitymacja bo zdjęcie na KK jest nieważne i dane na tejże karcie są z kosmosu...

Głupoty opowiadasz - ten system działa tak jak karta bankomatowa.
Na karcie kibica masz tylko informacje które pozwalają na identyfikacje właściciela w "systemie" - nie ma na niej żadnych informacji o biletach karnetach które kupiłeś - tak samo jak na karcie bankomatowej nie masz informacji o stanie konta.

Dopiero na bramce, system odczytuje z karty coś ty za jeden i sprawdza "stan twojego konta", jeśli masz na koncie odpowiednie środki - czytaj kupiłeś bilet lub karnet to akceptuje twoją transakcję i "wypłaca kasę" - zapala zieloną lampkę i otwiera bramkę. Nie ma możliwości nabicia czegokolwiek na kartę, bo na niej nie ma takich informacji.
OPĘTANI

::::
Odpowiedz cytując