wiślak 86 napisał(a):

WEJŚCIE NA PODSTAWIE KARTY KIBICA
a u nas musisz mieć potwierdzenie zakupu (bo przecież mogłeś ten bilet sobie samemu nabić) i legitymacja bo zdjęcie na KK jest nieważne i dane na tejże karcie są z kosmosu...
|
Głupoty opowiadasz - ten system działa tak jak karta bankomatowa.
Na karcie kibica masz tylko informacje które pozwalają na identyfikacje właściciela w "systemie" - nie ma na niej żadnych informacji o biletach karnetach które kupiłeś - tak samo jak na karcie bankomatowej nie masz informacji o stanie konta.
Dopiero na bramce, system odczytuje z karty coś ty za jeden i sprawdza "stan twojego konta", jeśli masz na koncie odpowiednie środki - czytaj kupiłeś bilet lub karnet to akceptuje twoją transakcję i "wypłaca kasę" - zapala zieloną lampkę i otwiera bramkę. Nie ma możliwości nabicia czegokolwiek na kartę, bo na niej nie ma takich informacji.