mitmichael napisał(a):

|
W przypadku awansu do fazy grupowej kartki otrzymane w eliminacjach nie tracą swojej ważności
|
Najpierw link:
http://www.ehow.com/list_6733143_cha...ion-rules.html
Z tego wynika, że jeśli zawodnik ma jedną żółtą kartkę po meczach eliminacyjnych, to przed rozpoczęciem fazy grupowej upomnienie jest kasowane. Natomiast jeśli gracz zagrożony np. Sobol, dostanie kartkę w Nikozji, to nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu fazy grupowej.
W fazie grupowej zawieszenie następuje po 3. żółtych kartkach.