Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5453
Stary 18.08.2011, 14:50
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W przypadku awansu do fazy grupowej kartki otrzymane w eliminacjach nie tracą swojej ważności
Najpierw link: http://www.ehow.com/list_6733143_cha...ion-rules.html

Z tego wynika, że jeśli zawodnik ma jedną żółtą kartkę po meczach eliminacyjnych, to przed rozpoczęciem fazy grupowej upomnienie jest kasowane. Natomiast jeśli gracz zagrożony np. Sobol, dostanie kartkę w Nikozji, to nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu fazy grupowej.

W fazie grupowej zawieszenie następuje po 3. żółtych kartkach.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując