Karherop napisał(a):

|
śmieszne trochę że mecz ktory przytoczyłeś z Widzewm był pierwszym pod wodzą Maaskanta , z tamtego meczu gra dzisiaj 2 graczy w pierwszym składzie (Diaz , Malecki ) , nie wspominając o tym że polowy juz nie ma w drużynie . Nie mam pojęcia co ma 'piernik do wiatraka ' . Dzisiejsza gra Wisly , a ta sprzed roku to niebo a ziemia .
|
Przecież mecz który przytoczył CH. jest meczem z pierwszej kolejki tego sezonu wiec o co Tobie chodzi? Byłem co prawda na urlopie ostatnio ale aż tyle zmian od 30 lipca zaszło w składzie Wisły? Chyba nie...
Dodatkowo pierwszy mecz Maaskanta w Wiśle był przeciwko Poloni Bytom na Suchych Stawach. W Łodzi na Widzewie Wisłę prowadził jeszcze Kulawik...