Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5446
Stary 18.08.2011, 14:23
Ja chciałbym wrócić do kwestii tych żółtych kartek w naszym zespole. Czy ktoś z forum jest w stanie dać gwarancję na to, że kartki z eliminacji nie liczą się w fazie grupowej? Liczba zagrożonych graczy w naszym zespole jest niestety dość długa...
Odpowiedz cytując