Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4268
Stary 18.08.2011, 14:22
CH. napisał(a):Wyświetl post
Czyli chcesz napisać że piłkarze Wisły nie potrafią wykonywać stałych fragmentów gry? Nóg nie mają? głów nie mają? kaleki jakieś czy co..

To niech Maaskant przejdzie się na pierwsze lepsze boisko szkolne, zabierając ze soba piłkarzy. To na prawdę nie jest trudne.

To jest jeden z mankamentów gry Wisły odkąd posadę trenera objął Robert. Nie istniejemy w tym aspekcie, tak samo nasi mają wielki problem z bronieniem przy stałych fragmentach u przeciwnika.
Kolega jest troche zbyt krytyczny . Zespół można oceniać praktycznie tylko od stycznia , gdzie trener mógł przygotować zespól wg własnej koncepcji , a w tym czasie po stałych fragmentach gry padły bramki :

z Cracovią - gol po rzucie rożnym
z Belchatowem - gol po rzucie rożnym
z Bełchatowem - gol po rzucie wolnym
z Polonią B. - po rzucie wolnym bezpośrednio
z Jagiellonią Białystok - gol po rzucie wolnym

to wcale nie jest tak mały odsetek jak się wydaje , myślę że to jakieś 10-20 % wszystkich naszych bramek
Powód: przyznaje się do błędu ;p
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.08.2011 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując