Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2011, 14:07
Nie tylko na boisku ale takze na trybunach bedzie ciekawie Spartak przygotowal specjalne szaliki, napis na nich brzmi tak...Legia to stara K... Legia J.... i piesc rozbijajaca herb klubu. Ciekawy sposob prowokacji.
Odpowiedz cytując