Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5440
18.08.2011, 14:06
nh79
napisał(a):
o co Wam chodzi z tym Gmochem?a co Wy kibicujecie innym druzynom polskim w pucharach (za wyjatkiem Slaska oczywiscie)?szacunek dla goscia powiedziel, ze jest kibicem Legii i ze go z Apoelem wiaze wiecej niz z Wisla i nie silil sie na zadne sztuczne uprzejmosci i powiedzial to co mysli.nie kumam
Lechowi kibicowaliscie, bo to polska druzyna
gosc jest za Legia, wiele lat spedzil za granica i jest bardziej emocjonalnie zwiazany z Apolelem a tu wielkie halo, ze nie jest za Wisla.a niby czemu mialby byc?
Tak, ja ( i wiele innych osób, niemal wszyscy co znam) kibicowała Lechowi! Dziś będę za Legią (oczywiście i Śląskiem).
Chore jest życzenie porażki rywalom z podwórka ligowego. Właśnie jakie prezentujesz Ty, czy Gmoch.
Brzytwa128
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzytwa128
Znajdź inne posty napisane przez Brzytwa128