Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5440
Stary 18.08.2011, 14:06
nh79 napisał(a):Wyświetl post
o co Wam chodzi z tym Gmochem?a co Wy kibicujecie innym druzynom polskim w pucharach (za wyjatkiem Slaska oczywiscie)?szacunek dla goscia powiedziel, ze jest kibicem Legii i ze go z Apoelem wiaze wiecej niz z Wisla i nie silil sie na zadne sztuczne uprzejmosci i powiedzial to co mysli.nie kumam Lechowi kibicowaliscie, bo to polska druzyna gosc jest za Legia, wiele lat spedzil za granica i jest bardziej emocjonalnie zwiazany z Apolelem a tu wielkie halo, ze nie jest za Wisla.a niby czemu mialby byc?
Tak, ja ( i wiele innych osób, niemal wszyscy co znam) kibicowała Lechowi! Dziś będę za Legią (oczywiście i Śląskiem).

Chore jest życzenie porażki rywalom z podwórka ligowego. Właśnie jakie prezentujesz Ty, czy Gmoch.
Odpowiedz cytując