Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19613
Stary 18.08.2011, 14:06
n_matt napisał(a):Wyświetl post
Przy wysyłaniu zaznaczcie sobie potwierdzenie odbioru wtedy będzie widać czy ktoś odczytał; )

A tak apropo ostatniego meczu... Czy teraz na każdym spotkaniu Pepsi będzie w nie zamykanym kubku? Czy tylko chodzi o Ligę Mistrzów. Tak to zawsze można było jeszcze jakoś uratować zawartość, a tak to...jeszcze pszczoły się zlatują; )
podobno tylko w lidze mistrzów- tak twierdzili, ale co będzie i jak będzie to się okaże ...
Odpowiedz cytując