Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5439
Stary 18.08.2011, 14:00
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie sędziował obu meczy ten sam sędzia Przepraszam ale to brednie. Także te(już nie twoje słowa), że jakoby UEFA nam pomoże. Jak sobie nie pomożemy sami dobra grą to nikt nam nie pomoże. No ewentualnie sędzia jakimiś błędami.Ale o to trudno zawsze gdy się gra jako gość...
Ale tu nie chodzi o konkretnego sędziego tylko o takie a nie inne nastawienie.
Nie wiem, może to nie ma żadnego znaczenia.
Zgadzam się, że najważniejsza jest dobra gra.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując