Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Reptilex
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: Oświecenia
Offline
#
4613
18.08.2011, 13:49
Ani na Liteksie ani na Apoelu nkt ode mnie nie wymagal potwierdzenia zakupu. Ten bilet to bym powiedzial ma uzytek kolekcjonerski
Zreszta pisze Ci na nim, ze wejscie na KK.A tozsamosc sprawdzali ze zdjeciem na KK.
Reptilex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reptilex
Znajdź inne posty napisane przez Reptilex