Wyświetl pojedynczy post
Reptilex
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: Oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4613
Stary 18.08.2011, 13:49
Ani na Liteksie ani na Apoelu nkt ode mnie nie wymagal potwierdzenia zakupu. Ten bilet to bym powiedzial ma uzytek kolekcjonerski Zreszta pisze Ci na nim, ze wejscie na KK.A tozsamosc sprawdzali ze zdjeciem na KK.
Odpowiedz cytując