Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 18.08.2011, 13:48
może będzie ktoś bardziej ogarnięty w tej sytuacji ... dlaczego Kobylarczyk odchodzi

na chłopski rozum podniósł poziom marketingu w naszym Klubie, był to też chyba człowiek Basałaja, a teraz coś takiego.

Są tzry możliwości:

1. Zaliczył jakąś mega wtopę w rozmowach np. ze sponsorem.
2. Dostał lepszą propozycje pracy.
2. Basałąj traci wpływy w Klubie, a zyskują hieny wokół Cupiała, które zaczynają kąsać - bo kasa zaczyna pojawiać się na horyzoncie ...
Odpowiedz cytując