|
może będzie ktoś bardziej ogarnięty w tej sytuacji ... dlaczego Kobylarczyk odchodzi
na chłopski rozum podniósł poziom marketingu w naszym Klubie, był to też chyba człowiek Basałaja, a teraz coś takiego.
Są tzry możliwości:
1. Zaliczył jakąś mega wtopę w rozmowach np. ze sponsorem.
2. Dostał lepszą propozycje pracy.
2. Basałąj traci wpływy w Klubie, a zyskują hieny wokół Cupiała, które zaczynają kąsać - bo kasa zaczyna pojawiać się na horyzoncie ...
|