Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5436
Stary 18.08.2011, 13:44
grosz napisał(a):Wyświetl post
czy może ktoś śledził dzisiejsze nagłówki gazet Cypryjskich? albo co pisali na ich forum po tej porażce?
Generalnie greckojęzyczne portale są co najmniej o ton mniej optymistyczne niż przed meczem. Dominuje jednak piłkarska nowomowa.

Piłkarze:
Mamy sześć dni na ciężką pracę i poprawę...
Wiemy co zagraliśmy żle i w domu zagramy lepiej...

I takie tam. Wystarczy odświeżyć nasze wypowiedzi po meczu z Levadią w Sosnowcu

Ogólnie to co znalazłem w portalach: Jest żle, ale klimat i kibice nam pomogą, trzeba pooprawić grę, Wisła nie jest taka straszna, z Kopenhagą było gorzej.

Ale znalazłem też komentarz w tonie Apoel jest lepszy, ale to Wisła ma większe szanse na awans.

Ze względu na póżną porę meczu, poważniejsze komentarze będą pewnie jutro.
Odpowiedz cytując