didzej132 napisał(a): 
|
Mam pytanko kupiłem przedmiot na allegro i od momentu wpłaty minęło 11 dni roboczych a przesyłki nie widać ... sprzedaj±cy nie odpowiada na meile telefonu nie odbiera . Można co¶ zrobić oprócz wystawiania negatywa ? Może kto¶ bym w podobnej sytuacji ,proszę o pomoc .
|
napisz do allegro.
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
|