Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23364
Stary 18.08.2011, 13:44
didzej132 napisał(a):Wy¶wietl post
Mam pytanko kupiłem przedmiot na allegro i od momentu wpłaty minęło 11 dni roboczych a przesyłki nie widać ... sprzedaj±cy nie odpowiada na meile telefonu nie odbiera . Można co¶ zrobić oprócz wystawiania negatywa ? Może kto¶ bym w podobnej sytuacji ,proszę o pomoc .
napisz do allegro.
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c