Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19611
Stary 18.08.2011, 13:43
Przy wysyłaniu zaznaczcie sobie potwierdzenie odbioru wtedy będzie widać czy ktoś odczytał; )

A tak apropo ostatniego meczu... Czy teraz na każdym spotkaniu Pepsi będzie w nie zamykanym kubku? Czy tylko chodzi o Ligę Mistrzów. Tak to zawsze można było jeszcze jakoś uratować zawartość, a tak to...jeszcze pszczoły się zlatują; )
Odpowiedz cytując